Agata Bochenek – Jackiewicz

Agata Bochenek – Jackiewicz

Agata jest psychologiem i pedagogiem. Entuzjastką integracji i podejścia holistycznego w leczeniu. Uwielbia słuchać i opowiadać historie.

Wykształcenie:

Agata jest psychologiem – ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim oraz pedagogikę o specjalności wychowanie fizyczne na WSP w Częstochowie. Ukończyła akredytowany kurs psychoterapii realizowany przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii. Jest w drodze do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w Polskim Towarzystwie Psychologicznym, którego jest członkiem.

Stawia na stały rozwój – uczestniczy w kursach i szkoleniach, m.in. „W sieci bogini Isztar. Psychoterapia uzależnienia od seksu”, „Psychoterapia zaburzeń seksualnych”, „Dziecko w rodzinie zrekonstruowanej”, „Praca poprzez ciało z elementami TRE” czy „O pacjentach, którzy zajadają stres”.

Doświadczenie:

Agata wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności od 2009 r. Specjalizuje się w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej osób dorosłych. Pracuje z osobami doświadczających kryzysu w pracy i życiu osobistym. Pomaga osobom, które mają trudność w relacjach, borykają się z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi, mają problemy psychosomatyczne. Wspiera osoby w żałobie. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla osób dorosłych i młodzieży.

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi chemicznie (alkohol, narkotyki i inne substancje psychoaktywne) i behawioralnie (hazard, uzależnienie od seksu, zakupów, Internetu). Pracuje również z ich rodzinami – osobami współuzależnionymi oraz z tzw. syndromem DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików).

Zawodowo:

Agata pracuje w nurcie terapii integratywnej ze szczególnym uwzględnieniem psychoterapii systemowej, eriksonowskiej i behawioralno-poznawczej. Wykorzystuje elementy artterapii i pracy z ciałem. Bliskie jej jest podejście Lowenowskie i analizy transakcyjnej. Człowiek jest jednością duszy, ciała i psychiki – w pracy uwzględnia każdy z tych aspektów.
Pracuje również on-line.

Podaje swoją pracę regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów psychoterapii.

Prywatnie:

Agata jest szczęśliwą mężatką, właścicielką pinczera z charakterem i niesfornego beagla. Realizuje się zarówno w gronie przyjaciół, jak i oddając się pracy twórczej – jest pasjonatką szydełka. Lubi piesze wędrówki i powieści mroczne.

 

Sprawdź 3 powody, dla których warto wybrać naszych terapeutów

1

Wykształcenie

Wszyscy nasi terapeuci posiadają odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do tego, aby prowadzić terapie. Posiadają niezbędną wiedzę i certyfikaty.

2

Doświadczenie

Terapeuci pracują w tematach stricte terapeutycznych oraz powiązanych z psychologią, coachingiem, szkoleniami oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Swą pracę poddają superwizji.

3

Pasja

Dla nich terapia to nie tylko praca. To także pasja, którą rozwijają kiedy tylko mają ku temu możliwości.