Agnieszka Basista

Agnieszka Basista

Wykształcenie:

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim, specjalizując się w psychologii klinicznej człowieka dorosłego oraz psychologii zdrowia i choroby. W trakcie studiów doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach praktyk  na Oddziale Dziennym Leczenia Uzależnień w Centrum Psychiatrii w Katowicach oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Zespole Wojewódzkich Poradni Specjalistycznych w Katowicach. Aby rozwijać się i doskonalić w pracy klinicznej i terapeutycznej ukończyłam w Katowickim Instytucie Psychoterapii pięcioletni akredytowany kurs  w zakresie psychoterapii w podejściu integracyjnym, który spełnia wymogi dotyczące przyznawania certyfikatów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 

Doświadczenie:

Od 2015r.  pracuję w NZOZ prowadząc psychoterapię z osobami dorosłymi  z zaburzeniami  psychicznymi pod nadzorem certyfikowanych superwizorów  Zarządu Sekcji Naukowej Psychoterapii i Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
Pracując w przedszkolach  integracyjnych w ramach terapii wczesnego wspomagania rozwoju poznałam świat osób autystycznych i nauczyłam się pomagać dzieciom z rozpoznaniem Całościowych Zaburzeń Rozwoju oraz ich opiekunom.  Zdobytą wiedzę wykorzystuje prowadząc prywatną praktykę, w dialogu ze światem psychicznym moich pacjentów. 

Umów się na wizytę:

Zadzwoń: 798 575 602

 

Sprawdź 3 powody, dla których warto wybrać naszych terapeutów

1

Wykształcenie

Wszyscy nasi terapeuci posiadają odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do tego, aby prowadzić terapie. Posiadają niezbędną wiedzę i certyfikaty.

2

Doświadczenie

Terapeuci pracują w tematach stricte terapeutycznych oraz powiązanych z psychologią, coachingiem, szkoleniami oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Swą pracę poddają superwizji.

3

Pasja

Dla nich terapia to nie tylko praca. To także pasja, którą rozwijają kiedy tylko mają ku temu możliwości.