Aneta Pisz

Aneta Hanf

Aneta jest terapeutą rodzinnym, trenerem warsztatów rozwoju osobistego i par. Uwielbia się śmiać
i jeździć na nartach

Umów się na wizytę

Wykształcenie:

Aneta jest pedagogiem, w drodze do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, od roku 2007 prowadzi psychoterapię.
Jest licencjonowanym trenerem warsztatów umiejętności psychospołecznych
i mediatorem rodzinnym. Ukończyła Pięcioletni Akredytowany Kurs Psychoterapii, Międzynarodową Szkołę Psychoterapii: Podejście systemowe i ustawienia rodzin w psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Rodzin. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Doświadczenie

Specjalizuje się w  terapii indywidualnej osób dorosłych , terapii par,
terapii rodzin . Pracuje głównie z osobami dorosłymi doświadczającymi trudności w budowaniu związków, kryzysach małżeńskich i rodzicielstwie. Osobami
w przypadku trudności emocjonalnych, zaburzeń lękowych. Towarzyszy parom, które przygotowują się do roli rodziców i leczą niepłodność. Pomaga
w problemach życia rodzinnego, w sytuacjach konfliktu, rozwodu, żałoby.

W swoim podejściu integruje terapię systemową i podejście ericksonowskie, stosuje metody terapii krótkoterminowej, uwzględniając elementy pracy ustawieniowej, pracy z ciałem.

Zawodowo:

Od 2007 roku prowadzi  praktykę terapeutyczną i szkoleniową. Przez 13 lat była dyrektorem Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży i terapeutą rodzinnym. Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów psychoterapii.

Prywatnie:

Niezwykle energiczna Mama z dużą dozą poczucia humoru. Uwielbia jeździć na nartach. Pochodzi z małej uroczej mieściny na Śląsku,
w zaciszu domowym oddaje się szaleństwom kulinarnym, czyta dobre książki. Ulubione słowo: maszkiety.

Umów się na wizytę:

Zadzwoń: +48 698 298 618

Umów się na wizytę do Anety:

Aneta Pisz – ZnanyLekarz.pl

Sprawdź 3 powody, dla których warto wybrać naszych terapeutów

1

Wykształcenie

Wszyscy nasi terapeuci posiadają odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do tego, aby prowadzić terapie. Posiadają niezbędną wiedzę i certyfikaty.

2

Doświadczenie

Terapeuci pracują w tematach stricte terapeutycznych oraz powiązanych z psychologią, coachingiem, szkoleniami oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Swą pracę poddają superwizji.

3

Pasja

Dla nich terapia to nie tylko praca. To także pasja, którą rozwijają kiedy tylko mają ku temu możliwości.