Patrycja Żak

Wykształcenie:

Patrycja jest psychologiem, w 2006 r. ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim. Jest trenerem umiejętności psychospołecznych. Uczestniczy w akredytowanym kursie psychoterapii realizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii przy współpracy z Instytutami Psychoterapii w Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie

Specjalizuje się w terapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuje głównie z osobami doświadczającymi lęków, trudności w relacjach partnerskich, zaburzeń nastroju, problemów z samooceną. Swoją pracę poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów psychoterapii.

Zawodowo:

Prowadzi psychoterapię w podejściu integratywnym dostosowując się do możliwości oraz potrzeb pacjenta i dobierając odpowiednie techniki pracy w zależności od zgłaszanego problemu.

Prywatnie:

Nie wyobraża sobie życia bez książek i muzyki, uwielbia włoską kuchnię. Relaksuje się malując. Ceni sobie kontakt z przyrodą.

Sprawdź 3 powody, dla których warto wybrać naszych terapeutów

1

Wykształcenie

Wszyscy nasi terapeuci posiadają odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do tego, aby prowadzić terapie. Posiadają niezbędną wiedzę i certyfikaty.

2

Doświadczenie

Terapeuci pracują w tematach stricte terapeutycznych oraz powiązanych z psychologią, coachingiem, szkoleniami oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Swą pracę poddają superwizji.

3

Pasja

Dla nich terapia to nie tylko praca. To także pasja, którą rozwijają kiedy tylko mają ku temu możliwości.