Violetta Patryn

Wykształcenie:

Psychoterapia to nie tylko mój zawód, również moja pasja. Ukończyłam kurs psychoterapii realizowany przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju przy współpracy z Instytutem Psychoterapii w Katowicach. Aktualnie biorę udział w Studium Terapii Par przy Katowickim Instytucie Psychoterapii.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, certyfikowanym coachem ICF ACC i mediatorem sądowym Sądu Okręgowego w Katowicach. Ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim studia podyplomowe „ Psychologia zachowań społecznych”.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.

Doświadczenie:

Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, młodzieży, terapii par. Pracuję z osobami będącymi w depresji, mającymi stany lękowe i objawy psychosomatyczne, szukającymi swojej tożsamości i będącymi w kryzysie rodzicielskim lub kryzysie pary. Posiadam duże doświadczenie w pracy z osobami będącymi ofiarami przemocy psychicznej, emocjonalnej, finansowej i żałoby.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam min. w MOPR w Zabrzu, Zespole Interwencji Kryzysowej w Zabrzu, Optima Centrum Diagnostyki i Terapii w Gliwicach i Katowicach.

Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny, z należytą troską i empatią. Nikogo nie oceniam.

Pracuję głównie w nurcie systemowo – eriksonowskim, ale również wykorzystuje możliwości płynące z różnych podejść psychoterapeutycznych.

Zawodowo:

Oferuję pomoc psychologiczną, interwencję kryzysową oraz psychoterapię w trudnych sytuacjach życiowych dla młodzieży, dorosłych, par oraz rodzin.
Od około 30 lat pracuję zawodowo w różnych obszarach ale zawsze z ludźmi. Początkowo w promocji i pedagogice zdrowia, prowadząc szkolenia, a od 2012 roku pracuję indywidualnie z pacjentem. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W ramach gabinetu prywatnego współpracuję z lekarzem psychiatrą.

Prywatnie:

Prywatnie spełniona kobieta wielu pasji i zainteresowań, wielka wielbicielka psów. Kocham morze, dobrą kuchnię, książkę, ludzi. Kocham życie.
Ławnik sądowy na kadencję 2020-2023.

Umów się na wizytę:

Violetta Patryn – ZnanyLekarz.pl

 

Sprawdź 3 powody, dla których warto wybrać naszych terapeutów

1

Wykształcenie

Wszyscy nasi terapeuci posiadają odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do tego, aby prowadzić terapie. Posiadają niezbędną wiedzę i certyfikaty.

2

Doświadczenie

Terapeuci pracują w tematach stricte terapeutycznych oraz powiązanych z psychologią, coachingiem, szkoleniami oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Swą pracę poddają superwizji.

3

Pasja

Dla nich terapia to nie tylko praca. To także pasja, którą rozwijają kiedy tylko mają ku temu możliwości.