Aneta Pisz

Wykształcenie:

  • Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Pedagogiki i Psychologii.
  • Ukończyłam akredytowany kurs psychoterapii w nurcie systemowo- ericksonowskim oraz dwuletnią szkołę psychoterapii rodzin w nurcie ericksonowskim
  • Uczestniczyłam w Międzynarodowej Szkoła Psychoterapii: „Podejście systemowe i ustawienia rodzin w psychoterapii metodą Berta Hellingera.
  • Ukończyłam studia podyplomowe Terapia rodzin i mediacji sądowych.
  • Jestem absolwentką Szkoły Nowej Świadomości Anny Choińskiej.
  • Posiadam certyfikat ukończenie indywidualnego toku nauczania metody „Pojednania z Rodzicami według etyki Prekop”

Doświadczenie

Od 2007 roku prowadzę praktykę terapeutyczną i szkoleniową. Jestem Założycielką „Przestrzeń Serca” i „Centrum Terapii Rodzin” w Katowicach. Od 20 lat jestem psychoterapeutą, licencjonowanym trenerem warsztatów umiejętności psychospołecznych i mediatorem sądowym. Szkoliłam się w Katowickim Instytucie Psychoterapii, Międzynarodowej Szkole Ustawień i Szkole Anny Choińskiej. Uczestniczyłam w seminariach Berta Hellingera.

Jestem jedynym w Polsce Certyfikowanym Terapeutą Mocnego Trzymania w Metodzie Pojednań oraz licencjonowanym Terapeutą Ustawień Systemowych.

W swoim podejściu integruję terapię systemową i podejście Ericksonowskie, stosuję metody terapii krótkoterminowej, uwzględniając elementy pracy Ustawieniowej Berta Hellingera, Mocnego Trzymania Jiriny Prekop i pracy z ciałem.

Jestem terapeutą par i rodzin.

Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów psychoterapii.

Prywatnie:

Jestem Córką Anny i Jacka, Siostrą Patrycji, Żoną Krisa, Mamą Emilki. Niezwykle energiczną kobietą z dużą dozą poczucia humoru.

Pochodzę z małej uroczej mieściny na Śląsku, gdzie w zaciszu domowym oddaję się szaleństwom kulinarnym, czytam dobre książki i gram na gitarze.

Uwielbiam jeździć na nartach i Italię w całej okazałości. Moje ulubione słowo to maszkiety. Jestem Ślązaczka z krwi i kości 🙂

Umów się na wizytę:

Zadzwoń: +48 698 298 618