Jagoda Lewandowska

Wykształcenie:

Jest pedagogiem w drodze do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od 2016 roku prowadzi psychoterapię. Ukończyła pięcioletni kurs psychoterapii realizowany przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii. Jest też trenerem umiejętności społecznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Doświadczenie:

Prowadzi od 2016 roku psychoterapię młodzieży i osób dorosłych. Pracuje z osobami, które borykają się z depresją, lękami, zaburzeniami odżywiania, spektrum autyzmu.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w szkole, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, będąc społecznym kuratorem ds. rodzin i nieletnich, współprowadząc świetlicę środowiskową dla dzieci i młodzieży, prowadząc treningi umiejętności społecznych.

Pracuje w nurcie terapii integratywnej, ze szczególnym uwzglednieniem psychoterapii systemowej, ericksonowskiej.
Poddaje swoją pracę superwizji u certyfikowanych superwizorów psychoterapii.

Prywatnie:

Niesamowicie pogodna osoba. Czas wolny spędza z rodziną i przyjaciółmi ( w tym z tymi posiadającymi cztery łapy). Uwielbia spacery po lesie i górach, książki, muzykę i dobre kino.

Umów się na wizytę:

Zadzwoń: +48 698 298 618