Monika Kaczmarczyk

Wykształcenie:

Monika jest psychologiem, studiowała na Uniwersytecie Śląskim i GWSH w Katowicach.
Ukończyła 5-letni Kurs Psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Doświadczenie:

Pracuje zawodowo od 2015 roku w obszarze diagnozy, pomocy psychologicznej i terapii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w publicznych i niepublicznych poradniach psychologiczno –pedagogicznych oraz w szkole specjalnej i przedszkolach. Ma doświadczenie jako kurator sądowy społeczny rodzinny. Jest pracownikiem publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej w Katowicach, gdzie zajmuje się pomocą dzieciom i ich rodzinom. Z Centrum Terapii Rodzin związana od 2022 r.

Monika pracuje w ujęciu terapii integracyjnej, łącząc pracę w różnych nurtach terapeutycznych, aby jak najlepiej dopasować metody do potrzeb klienta. Prowadzi terapię indywidualną, terapię par i rodzin. Pracę poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Umów się na wizytę:

Zadzwoń: +48 698 298 618

 

Sprawdź 3 powody, dla których warto wybrać naszych terapeutów

1

Wykształcenie

Wszyscy nasi terapeuci posiadają odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do tego, aby prowadzić terapie. Posiadają niezbędną wiedzę i certyfikaty.

2

Doświadczenie

Terapeuci pracują w tematach stricte terapeutycznych oraz powiązanych z psychologią, coachingiem, szkoleniami oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Swą pracę poddają superwizji.

3

Pasja

Dla nich terapia to nie tylko praca. To także pasja, którą rozwijają kiedy tylko mają ku temu możliwości.