Sabina Pelczar

Wykształcenie:

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Śląskim, specjalistką psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji na Uniwersytecie SWPS. Doświadczenie zdobyłam m.in. na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej Psych-Med w Gliwicach oraz w Opiniodawczym Zespole Specjalistów Sądowych w Krośnie.

Doświadczenie:

Aktualnie pracuję w Agencji Zdrowia, Trzeźwości i Rozwoju Osobistego w Katowicach oraz Centrum Terapii Rodziny w Katowicach. Prowadzę terapię indywidualną oraz grupową osób dorosłych. Stale poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji wewnętrznej, jak i korzystając z pomocy certyfikowanych superwizorów. Pracuję zgodnie z kodeksem etyczno-zawodowym psychologa.

Pracuję z osobami uzależnionymi od środków psychoaktywnych, głównie z uzależnionymi od alkoholu, oraz z osobami współuzależnionymi – głównie z kobietami, które pozostają w związkach partnerskich lub małżeńskich z mężczyznami uzależnionymi.
Prowadzę zarówno terapię indywidualną, jak i grupową. Pracuję głównie z osobami dorosłymi.
Prowadzę zarówno terapię długoterminową, jak i krótkoterminową, porady terapeutyczne, psychologiczne, mikro-edukację na temat tego czym jest uzależnienie, objawy, mechanizmy, przebieg, jak również czym jest współuzależnienie.

Prywatnie:

W wolnym czasie lubię aktywnie spędzać czas, głównie uprawiając wspinaczkę wysokogórską oraz jeżdżąc na rowerze.

Umów się na wizytę:

Zadzwoń: +48 534 955 683