Sabina Pelczar

Wykształcenie:

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Śląskim, specjalistką psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji na Uniwersytecie SWPS. Doświadczenie zdobyłam m.in. na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej Psych-Med w Gliwicach oraz w Opiniodawczym Zespole Specjalistów Sądowych w Krośnie.

Doświadczenie:

Aktualnie pracuję w Agencji Zdrowia, Trzeźwości i Rozwoju Osobistego w Katowicach oraz Centrum Terapii Rodziny w Katowicach. Prowadzę terapię indywidualną oraz grupową osób dorosłych. Stale poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji wewnętrznej, jak i korzystając z pomocy certyfikowanych superwizorów. Pracuję zgodnie z kodeksem etyczno-zawodowym psychologa.

Prywatnie:

W wolnym czasie lubię aktywnie spędzać czas, głównie uprawiając wspinaczkę wysokogórską oraz jeżdżąc na rowerze.

Umów się na wizytę:

Zadzwoń: +48 534 955 683

 

Sprawdź 3 powody, dla których warto wybrać naszych terapeutów

1

Wykształcenie

Wszyscy nasi terapeuci posiadają odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do tego, aby prowadzić terapie. Posiadają niezbędną wiedzę i certyfikaty.

2

Doświadczenie

Terapeuci pracują w tematach stricte terapeutycznych oraz powiązanych z psychologią, coachingiem, szkoleniami oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Swą pracę poddają superwizji.

3

Pasja

Dla nich terapia to nie tylko praca. To także pasja, którą rozwijają kiedy tylko mają ku temu możliwości.