Terapeuci

Aneta Hanf

Aneta Pisz

Aneta jest absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Pedagogiem, członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Nauk o Rodzinie i Mediacji Sądowej oraz Zarządzania i Organizacji Placówkami Pomocy Społecznej i Opiekuńczo – Wychowawczymi. Skończyła także dwuletnią szkołę: „podejście systemowe i ustawienia rodzin w psychoterapii”. Uczestniczy w Całościowym Szkoleniu z zakresu Terapii Ericksonowskiej.

Dowiedz się więcej na temat Anety.

 

Paweł Strycharczyk

Paweł Strycharczyk

Jedną z zasad, którymi kieruje się Paweł jest ciągłe doskonalenie i kształcenie się. W 2005 roku ukończył kierunek Pedagogika Zdrowia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Jest absolwentem szkoły Systemowej Terapii Rodzin prowadzonej przez Instytut Ericksonowski. Uczestniczył w szkoleniach wykorzystujących elementy terapii regresywnych, bioenergetycznych, transowych i somatoterapeutycznych. Jest w trakcie certyfikacji w ramach projektu międzynarodowy Akredytowany Coach ICF.

Dowiedz się więcej na temat Pawła.

 

Małgorzata Zeh

Małgorzata Zeh-Honysz

Małgorzata ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim o kierunku pedagogika socjalno opiekuńcza. Szkoliła się w Polskim Instytucie Ericksonowskim, gdzie ukończyła dwuletnie szkolenie z psychoterapii systemowej, pracy z drzewem genealogicznym, pracy z ciałem z zakresu systemowego ustawiania rodzin. Nabyła umiejętności w zakresie rozpoznawania funkcji jakie pełnią w systemie choroby psychosomatyczne, nałogi. Szkoliła się z zakresu terapii strategicznej skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz terapii par. Ponadto ukończyła szkolenie w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie w zakresie hipnozy.

Dowiedz się więcej na temat Małgorzaty.

 

Sprawdź 3 powody, dla których warto wybrać naszych terapeutów

1

Wykształcenie

Wszyscy nasi terapeuci posiadają odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do tego, aby prowadzić terapie. Posiadają niezbędną wiedzę i certyfikaty.

2

Doświadczenie

Cała trójka terapeutów aktywnie pracuje w tematach stricte terapeutycznych oraz powiązanych z psychologią, coachingiem, szkoleniami oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Swą pracę poddają superwizji.

3

Pasja

Dla nich terapia to nie tylko praca. To także pasja, którą rozwijają kiedy tylko mają ku temu możliwości.