Małgorzata Zeh-Honysz

Małgorzata Zeh

Małgorzata jest terapeutą, pedagogiem, trenerem umiejętności psychospołecznych oraz dyplomowanym pracownikiem socjalnym. Uwielbia rozwój osobisty i zawodowy.

Wykształcenie:

Małgorzata jest pedagogiem ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim. Szkoliła się w Polskim Instytucie Ericksonowskim, gdzie ukończyła dwuletnie szkolenie z psychoterapii systemowej. Szkoliła się w zakresie terapii strategicznej skoncentrowanej na rozwiązaniu oraz terapii par. Ukończyła szkolenie w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie w zakresie hipnozy. Jest w drodze do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Uczestniczy w akredytowanym kursie psychoterapii realizowanym przez Polskie stowarzyszenie rozwoju Psychoterapii przy współpracy z Instytutem Psychoterapii w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu. Spełnia ono wymogi Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest członkiem polskiego towarzystwa psychologicznego i psychiatrycznego.

Doświadczenie:

Wykorzystuje swą wiedzę i umiejętności od 2007 roku prowadząc terapię indywidualną osób dorosłych, terapie par, terapie rodzin, pracowała z młodzieżą.

Pomaga tym, którzy mają trudności w relacjach z osobami bliskimi, współpracownikami. Borykają się z lękami, fobią, skarżą się na przygnębienie, depresję, zaburzenia odżywiania. Mają problemy psychosomatyczne. Towarzyszy parom, które są w kryzysie, żałobie, starają się o dziecko.

Zawodowo:

Małgorzata pracuje w nurcie terapii integratywnej, ze szczególnym uwzglednieneim psychoterapii systemowej, ericksonowskiej, wykorzystuje elementy terapii ustawień rodzin, pracy z ciałem.

Poddaje swą prace superwizji u certyfikowanych superwizorów psychoterapii.

Ma 18 to letnie doświadczenie w pracy socjalnej.

Prywatnie:

Prywatnie lubi spędzać czas z osobami bliskimi, przyjaciółmi, z dziećmi przy których może udać się do Nibylandi, na łonie natury wśród zwierząt z dala od zgiełku dużego miasta. Jest wiernym kibicem sportowym lubi też sama uprawiać sporty i tańczyć.

Cechuje ją duża otwartość, ciekawość ludzi i świata, wrażliwość, bezpośredniość w komunikacji. Do podejmowanych działań podchodzi z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Dużo czasu poświęca także na swój rozwój osobisty i zawodowy.

 

Sprawdź 3 powody, dla których warto wybrać naszych terapeutów

1

Wykształcenie

Wszyscy nasi terapeuci posiadają odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do tego, aby prowadzić terapie. Posiadają niezbędną wiedzę i certyfikaty.

2

Doświadczenie

Cała trójka terapeutów aktywnie pracuje w tematach stricte terapeutycznych oraz powiązanych z psychologią, coachingiem, szkoleniami oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Swą pracę poddają superwizji.

3

Pasja

Dla nich terapia to nie tylko praca. To także pasja, którą rozwijają kiedy tylko mają ku temu możliwości.