Martyna Sobczyk

Wykształcenie:

Martyna jest psychologiem, ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim, a następnie 5-letni Akredytowany Kurs Psychoterapii przygotowujący do procesu Certyfikacji przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jest członkinią Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Doświadczenie

Od 5 lat zawodowo zajmuje się pracą w obszarach pomocy psychologicznej i diagnozy.  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując między innymi w Dziennym Ośrodku Socjoterapii dla Dzieci i Młodzieży w Chorzowie, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mikołowie, oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej oraz w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim na oddziałach rehabilitacji neurologicznej i geriatrii. Od 2017 prowadzi indywidualną praktykę, a od 2019 roku jest związana z Centrum Terapii Rodzinnej.

Aktualnie oprócz pracy psychoterapeutycznej związana jest z diagnostyką i pomocą psychologiczną w obszarach ratownictwa górniczego.

Zawodowo:

Zawodowo i z pasji zajmuje się pomaganiem ludziom.

W swojej pracy opiera się na założeniu, iż każdy człowiek nawet w najtrudniejszej sytuacji życiowej posiada zasoby pozwalające mu na rozwiązanie jego problemów.
Stara się by klienci przychodzący do niej koncentrowali się na możliwych, a nie idealnych rozwiązaniach, stawiając w ten sposób kolejne kroki w osiąganiu poczucia komfortu i szczęścia.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych i par w ujęciu integracyjnym.

Prywatnie:

Prywatnie mama Niny, pasjonatka zwierząt małych i dużych marząca o posiadaniu własnego zwierzyńca. Uwielbia góry, Salsę kubańską.

Sprawdź 3 powody, dla których warto wybrać naszych terapeutów

1

Wykształcenie

Wszyscy nasi terapeuci posiadają odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do tego, aby prowadzić terapie. Posiadają niezbędną wiedzę i certyfikaty.

2

Doświadczenie

Terapeuci pracują w tematach stricte terapeutycznych oraz powiązanych z psychologią, coachingiem, szkoleniami oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Swą pracę poddają superwizji.

3

Pasja

Dla nich terapia to nie tylko praca. To także pasja, którą rozwijają kiedy tylko mają ku temu możliwości.