Monika Drabik

Wykształcenie:

Jestem pedagogiem, logopedą, terapeutą pedagogicznym, absolwentką zaawansowanego poziomu Szkoły Trenerów i psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie całościowego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Od wielu lat jest mi również bliskie podejście systemowe w psychoterapii.

Doświadczenie:

Od 25 lat pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi również ze środowisk zagrożonych demoralizacją. Obecnie jestem dyrektorem Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych prowadząc 12 całodobowych placówek.
Ukończyłam wiele szkoleń doskonalących mój warsztat pracy z zakresu terapii dzieci, młodzieży, dorosłych, par, mediacji. Pracuję zarówno indywidualnie, jak i z parami, czy rodzinnie z osobami zgłaszającymi różnego rodzaju trudności natury psychicznej: stany lękowe i depresyjne, znacznie przeszkadzające w funkcjonowaniu zmiany nastroju, kłopoty w relacjach, trudne emocje, niepokojące myśli, a także z osobami chcącymi głębiej poznać i zrozumieć siebie.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Umów się na wizytę:

Zadzwoń: +48 698 298 618

 

Sprawdź 3 powody, dla których warto wybrać naszych terapeutów

1

Wykształcenie

Wszyscy nasi terapeuci posiadają odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do tego, aby prowadzić terapie. Posiadają niezbędną wiedzę i certyfikaty.

2

Doświadczenie

Terapeuci pracują w tematach stricte terapeutycznych oraz powiązanych z psychologią, coachingiem, szkoleniami oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Swą pracę poddają superwizji.

3

Pasja

Dla nich terapia to nie tylko praca. To także pasja, którą rozwijają kiedy tylko mają ku temu możliwości.