Paweł Strycharczyk

Paweł Strycharczyk

Paweł jest terapeutą i duszą towarzystwa. Aktywnie uprawia jogę i co roku odwiedza Indie.

Wykształcenie:

Jedną z zasad, którymi kieruje się Paweł jest ciągłe doskonalenie się i rozwój. W 2005 roku ukończył kierunek Pedagogika Zdrowia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Jest absolwentem szkoły Systemowej Terapii Rodzin prowadzonej przez Instytut Ericksonowski. Uczestniczył w szkoleniach wykorzystujących elementy terapii regresywnych, bioenergetycznych, transowych i somatoterapeutycznych. Jest certyfikowanym Coachem ICF ACC. Aktualnie uczestniczy w akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne szkoleniu prowadzonym przy Polskim Stowarzyszeniu Rozwoju Psychoterapii.

Doświadczenie

Zdobyte doświadczenie zawodowe zawdzięcza ponad 8 letniej pracy z ludźmi w obszarach doradztwa i pomocy psychologicznej, psychoterapii, coachingu oraz prowadzonych szkoleń i warsztatów w całej Polsce. Prowadził i prowadzi sesje konsultacyjne, terapeutyczne i coachingowe dla młodzieży i dorosłych współpracując między innymi z Katolicką Fundacją Dzieciom, Politechniką Gliwicką i Stowarzyszeniem Psychoedukacji i Profilaktyki „Mała Społeczność”. Przez dwa lat prowadził projekt w ramach grantu badawczego Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego z zakresu nowatorskiej metody Treningu Regulacji Emocji prowadząc sesje regulacyjne.

Zawodowo:

Paweł prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię rodzin, terapię małżeństw / par w nurcie Systemowej Terapii Rodzin. Swą pracę terapeutyczną poddaje superwizji wewnętrznej (zespół terapeutów), jak i korzystając z pomocy certyfikowanych superwizorów. Prowadzi również indywidualne i grupowe sesje coachingowe oraz szkolenia z zakresu rozwoju osobistego.

Prywatnie:

Coroczne wyprawy do Indii samodzielne, jak i z grupami chcącymi je zobaczyć „bez barier”. Prowadzi zajęcia z jogi i aktywnie ją praktykuje.

 

Sprawdź 3 powody, dla których warto wybrać naszych terapeutów

1

Wykształcenie

Wszyscy nasi terapeuci posiadają odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do tego, aby prowadzić terapie. Posiadają niezbędną wiedzę i certyfikaty.

2

Doświadczenie

Terapeuci pracują w tematach stricte terapeutycznych oraz powiązanych z psychologią, coachingiem, szkoleniami oraz szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Swą pracę poddają superwizji.

3

Pasja

Dla nich terapia to nie tylko praca. To także pasja, którą rozwijają kiedy tylko mają ku temu możliwości.